Mzdovou účetní - personalistku

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání
  • znalost MS Office  (Word, MS Excel, Outlook)
  • znalost mzdového účetnictví podmínkou
  • znalost Zákoníku práce
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • znalost mzdového systému TARGET výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, dobré organizační schopnosti, flexibilita

Náplň práce:

  • vedení mzdové a personální evidence a výkaznictví
  • výpočet mzdy zaměstnanců, resp. jednotlivých složek mzdy, náhrad apod.
  • odškodňování pracovních úrazů
  • zpracování a správa exekucí, insolvencí
  • výpočet srážek, záloh, odvodů, doplatků a ročního zúčtování daně z příjmů fyzických osob
  • zpracování žádostí o důchod, ELDZ
  • komunikace s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní
  • zajišťování školení zaměstnanců, lékařských prohlídek
  • spolupráce při tvorbě a aktualizaci podnikových směrnic týkající se pracovně právních agend

Nabízíme:

  • zajímanou práci ve stabilní firmě
  • 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat
  • možnost čerpání firemních benefitů (jazykové kurzy, závodní stravování, penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na dětskou rekreaci)

Nástup leden 2021, případně dle dohody.

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete CV na e-mail: olga.olivova@kopos.cz nebo hana.altova@kopos.cz.

Dělník/ce do výroby elektroinstalačního materiálu – balení lišt – 3 směny

Požadujeme:

  • minimálně střední odborné vzdělání - výuční list
  • zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost

Nástup možný ihned.

Bližší informace:
Zdeněk Moravec, mistr střediska, tel.: 321 730 158

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete CV na e-mail: olga.olivova@kopos.cz