Referent - Počítačový grafik

Náplní Vaší práce bude samostatně navrhovat a připravovat podklady pro propagační a reklamní tiskoviny, zpracovávat katalogy pro jazykové mutace, zabezpečovat potřebnou fotografickou podporu pro tvorbu tiskovin.

Požadujeme:

  • USO vzdělání /zaměření grafik/
  • znalost práce v programech: COREL DRAW (80% náplně práce), Affinity Photo, Adobe InDesign, PDF-XChange Editor, MS Word, Excel, PowerPoint
  • fotografování: práce se zábleskovými světly, příležitostně skupinové focení nebo reportážní foto
  • český jazyk, anglický jazyk (němčina, ruština výhodou)
  • kreativita, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce:

  • tvorba propagačních materiálů včetně přípravy tiskových podkladů: letáky, brožury, inzerce do časopisů, reklamní panely, rollupy, webové bannery
  • příprava grafiky stánků pro veletrhy
  • podpora marketingu: grafika pro reklamní předměty, vizitky, pozvánky na prezentace, samolepky na výrobky v akci apod.
  • komunikace se zahraničními kolegy v anglickém jazyce (především psanou formou)
  • produktová fotografie (práce ve fotoateliéru)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní výhody
  • ohodnocení odpovídající pozici
  • příležitost k realizaci vlastních myšlenek a dalšímu osobnímu i profesnímu rozvoji
  • volná pracovní doba

Nástup možný: květen 2020

Bližší informace:
Ing. Vlastimil Volejník, marketingový ředitel

V případě zájmu pošlete svůj profesní životopis a portfolio autorských prací do 31. 3. 2020 na e-mail: olga.olivova@kopos.cz

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE zahraničního obchodu – produktová podpora

Poslání - podpora a rozvoj stávajících zákazníků, uvádění produktů na trhu, komunikace s instalačními a projekčními společnostmi

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost NJ slovem i písmem, znalost AJ či dalších jazyků výhodou
  • kladný vztah technickým produktům, znalost oboru elektroinstalace nebo stavebnictví je výhodou
  • samostatnost, vlastní iniciativu, koncepční myšlení, důslednost, loajálnost
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • VŠ vzdělání, popř. USO vzdělání

Nabízíme:

  • pravidelné zahraniční služební cesty
  • příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu rozvoji
  • možnost realizace vlastních myšlenek

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete CV a motivační dopis v češtině a němčině na e-mail: olga.olivova@kopos.cz

Strojní údržbář - Zámečník

Pracovní náplň:

  • provádění údržeb na strojních zařízeních
  • diagnostikování a odstraňování závad na strojních zařízeních
  • výroba a úprava nových dílů a jednoúčelových zařízení
  • spolupráce při údržbě areálu firmy
  • provádění zápisů o údržbách v elektronickém informačním systému
  • instalace nových strojních zařízení
  • účast na školeních

Požadujeme:

  • vyučen v oboru
  • praxe v oblasti oprav strojních zařízení
  • fyzická zdatnost, spolehlivost, pracovitost, časovou flexibilitu a samostatné myšlení při zvládání nepředvídaných situací
  • vztah ke konstrukčnímu řešení jednotlivých situací

Výhodou:

  • zkušenosti s obsluhou VZV
  • svářečský průkaz
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • finanční ohodnocení odpovídající profesní kvalifikaci a růstu
  • práci v čistém a příjemném pracovním prostředí
  • Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, půlroční a roční odměna, věrnostní odměna, příspěvek k penzijnímu připojištění, 7,5 hodinová pracovní doba, pravidelná školení a kurzy, závodní stravování, firemní akce a další.

Nástup možný ihned.

Jakub Převrátil, vedoucí odboru údržby a základních fondů, mobil: 721 707 227, e-mail: jakub.prevratil@kopos.cz

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete CV na e-mail: olga.olivova@kopos.cz

Zaměstnance do provozu mísírny PVC – 3 směnný provoz

Požadujeme:

  • SOU, SOŠ vzdělání technického zaměření
  • průkaz řidiče motorového vozíku výhodou

Michal Kloboučník, vedoucí střediska