Řidič dodávky, řidič profesionál nad 12t

Požadujeme:

  • základní vzdělání, vyučení v oboru výhodou
  • zkušenost s řízením dodávky, zkušenost s řízením nákladních vozidel výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, C, průkaz profesní způsobilosti (řidičský průkaz skupiny E výhodou)
  • komunikativnost
  • pečlivost, důslednost, zodpovědnost a loajálnost, touhu se zdokonalovat, schopnost zvládat stresové situace

Nabízíme: HPP

  • zázemí stabilní společnosti
  • příležitost k dalšímu osobnímu i profesnímu rozvoji

Předpokládaná náplň práce:

  • řízení vozidla do 3,5t (vnitrostátní přeprava)
  • řízení vozidla nad 12t (vnitrostátní přeprava + Slovensko („střídání“))

Nástup možný ihned.

Bližší informace:
Ing. Miloš Vrkota, vedoucí dopravní logistiky, e-mail: milos.vrkota@kopos.cz

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete CV na e-mail: olga.olivova@kopos.cz

Dělníka do výroby elektroinstalačního materiálu – plastikář – 3 směny

Požadujeme:

  • vyučení v technickém oboru
  • základní práce na PC (uživatel)
  • dobrý zdravotní stav
  • pečlivost, důslednost, zodpovědnost - práce v kolektivu

Zdeněk Moravec, mistr střediska, tel.: 321 730 158

Dělníka do výroby elektroinstalačního materiálu – nepřetržitý provoz, řidič VZV

Požadujeme:

  • SŠ, vyučení v technickém oboru
  • zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, preciznost
  • orientace ve výkresové dokumentaci

Roman Tichý, mistr střediska, tel.: 321 730 209

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete CV na e-mail: olga.olivova@kopos.cz

Dělník do výroby elektroinstalačního materiálu – 3 směny

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání - výuční list
  • praxe v technickém oboru
  • orientace v technické dokumentaci (výkresy, výrobní a montážní postupy)
  • zručnost, přesnost, spolehlivost
  • průkaz řidiče ručně vedeného vozíku výhodou

Jaroslav Basl, mistr střediska, tel.: 321 730 197

Dělníka do výroby elektroinstalačního materiálu – balení lišt – 3 směny

Požadujeme:

  • vyučení
  • fyzická zdatnost
  • pečlivost a zodpovědnost, práce v kolektivu

Nástup 1. 6. 2021.