7.3.2018

Letošní novinky zvládneme představit na dvou velkých mezinárodních veletrzích.

Vystavovat budeme na mezinárodním veletrhu Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem a také opět na mezinárodním veletrhu AMPER v Brně.

Mezi novinky letošního roku patří převážně výrobky z oblasti zateplovacích systémů, jsou jimi KEZ 300, MDZ 300, MDZ XL 300 s prodlouženým instalačním tubusem vhodným pro instalaci elektrických zařízení v zateplených fasádách budov. Tloušťka izolace může být až 300 mm. Dalším novým výrobkem na trhu od KOPOSU bude rozšíření variant instalace v KOPOBOXu pro 12 montážních modulů pro silové i datové aplikace. Bonusem jsou dělící příčky, které jsou součástí balení. Přicházíme také s novým univerzálním spojovacím dílem krabic KUL 68-45/LD a KPRL 68-70/LD. Toto spojování umožní následnou montáž přístrojů ve sdružených rámečcích a okamžité řešení sdružování krabic, když na místě během montáže nemáme specializované vícenásobné krabice nebo potřebujeme kombinovat různě hluboké krabice.

Více o našich novinkách se zájemci dozví na našich stáncích.

Navštívit nás můžete na Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 18. – 23.3. v hale 8.0 ve stánku J80. V Brně pak ve dnech 20. – 23.3. v hale P 4.03.