CZ cs
AM BE BY DK DO EE FR GE HR KZ LT LV HU DE NL PL RO RU SK GB US ES UA

VOLNÁ MÍSTA

Máte zkušenosti s obchodem, marketingem, prodejní logistikou, zahraničním obchodem?
Rádi byste se věnovali obchodu, marketingu, prodejní logistice, zahraničnímu obchodu?
Hovoříte plynule anglicky, popř. rusky, německy, atd.?
Chtěli byste se podílet na dynamickém rozvoji společnosti?
Rádi cestujete? Jste časově flexibilní?
Máte odpovídající vzdělání?
Rádi pečujete o zákazníky?
Chtěli byste se rozvíjet, uplatnit své schopnosti, znalosti a zkušenosti?

Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, pošlete nám prosím Váš životopis a motivační dopis v češtině a angličtině
na e-mail: olga.olivova@kopos.cz

Dělník ve skladu – 2 směny

Náplň práce:
- kompletace vychystaných zakázek před nakládkou na dopravní prostředky s maximální přesností

Požadujeme:
- USO
- komunikativnost
- fyzickou zdatnost
- pečlivost, důslednost, zodpovědnost a loajálnost, schopnost zvládat stresové situace

Nástup možný ihned.

Bližší informace:
Zdena Mensová, vedoucí prodejní logistiky

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete CV na e-mail: olga.olivova@kopos.cz

Pomocný dělník ve skladu – 2 směny

- ruční nakládání aut
- úklid přidělených prostor

Požadujeme:
- vyučen

Dělníka do výroby elektroinstalačního materiálu – nepřetržitý provoz

Požadujeme:
- USO, vyučen v technickém oboru
- průkaz řidiče motorového vozíku výhodou

Zdeněk Moravec, mistr střediska

Nástrojaře

Požadujeme:
- vyučen v oboru
- znalost měření a práce s měřidly
- čtení technické dokumentace
- zodpovědnost
- flexibilita a ochota učit se novým věcem
- praxe v oboru 5 let

Václav Moc, mistr střediska nástrojárna