CZ cs
AM BE BY DK DO EE FR GE HR KZ LT LV HU DE NL PL RO RU SK GB US ES UA

Mikuláš v Koposu dětem opět přinesl nadílku


I letos přišel do Koposu za dětmi zaměstnanců v doprovodu anděla a dvou čertů Mikuláš. Tato živá tradice zpestřuje předvánoční čas v naší firmě těm nejmenším už několik desítek let. Jako tradičně byla místem setkání jídelna. Jiskřící oči a napětí ve tvářích dětí čekajících v dlouhé řadě na nadílku nešly přehlédnout. Za básničku či písničku Mikuláš dětem nadělil sladké dobroty v podobě čokoládových balíčků. Dámy z personálního oddělení pak přidaly takzvané kapřenky. Vánoční atmosféra z jídelny se poté přenesla k požární nádrži, kde už čekal vodník s rybičkami. Svého kapra si mohly děti za pomoci rodičů samy ulovit. A kdo si prut nepřinesl, měl to bez práce. Z kádě jim je vylovili pánové z truhlárny. Porcování se chopili kluci z technologie. Povedené páteční odpoledne si ti nejmenší náramně užili a odcházeli s úsměvem na tváři. A o spokojenost dětí nám dospělým jde především.

     

V letošním roce Mikulášovu družinu vedl Bohuslav Manich z nástrojárny, andělskou tváří byla Petra Březinová z dopravy, ze světa pekel pozlobil děti čert Luboš Dušek také z nástrojárny, pekelná čertice Veronika Mňuková ze sekretariátu ředitele rozplakala nejedno malé lidské stvoření a kapry u nádrže hlídala vodnice Lucie Šellenbergová ze zahraničního oddělení.

     

Díky patří také kolektivu závodní jídelny, který připravil pro děti malé pohoštění.

     

< zpět na seznam  https://www.facebook.com/kopos.kolin © 2018 KOPOS KOLÍN a.s., Jan Vrzáček

Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost - Podporujeme vaši budoucnost                                                          Evropský rok aktivního stárnutí a mezigenerační solidarita 2012