CZ cs
AM BE BY DK DO EE FR GE HR KZ LT LV HU DE NL PL RO RU SK GB US ES UA

KOPOS se připravuje na Ampér


Kolín – Mezinárodního veletrhu Ampér v Brně se naše společnost KOPOS KOLÍN účastní již několik let, kde patříme mezi stálé vystavovatele. Zaměřen je, jako obvykle, na firmy podnikající v oblasti elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení. Letošní jubilejní 25. ročník se koná 21.-24. března. Mezi více než 420 vystavovateli bude mít KOPOS své nepřehlédnuté místo. Na více než 180 m2 kolínský závod představí opět své novinky. Mezi nimi bude například univerzální krabice vhodná pro nízkoenergetické budovy. Jako ostatní typy, i tato krabice splňuje vysoké nároky zákazníků. Vstupní otvory vyrobené z pružného materiálu zajišťují snadnou montáž a především utěsnění vložených kabelů a trubek. Zabraňují proudění vzduchu elektroinstalací stěnami a jsou vhodné pro nízkoenergetické stavby. „O naše produkty je stále velký zájem. Musíme předcházet konkurenci, a proto naše výrobky neustále vylepšujeme. Na veletrhu ještě představíme další z krabic do dutých stěn. Další rozšíření systému elektroinstalace do zateplení o montážní desku větších rozměrů, parapetní kanál z nové designové řady, nebo i drenážní trubky Duodren“ upřesňuje produktový manager Jiří Němeček.

KOPOS také chystá v průběhu veletrhu pro odbornou veřejnost a zájemce několik seminářů. Na téma Systémy se zachováním funkčnosti při požáru povede přednášku produktový manager Václav Musílek. Každý den bude pro návštěvníky přichystán doprovodný program.

   

< zpět na seznam  https://www.facebook.com/kopos.kolin © 2018 KOPOS KOLÍN a.s., Jan Vrzáček

Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost - Podporujeme vaši budoucnost                                                          Evropský rok aktivního stárnutí a mezigenerační solidarita 2012