CZ cs
AM BE BY DK DO EE FR GE HR KZ LT LV HU DE NL PL RO RU SK GB US ES UA

KOPOS přichází na trh s novou montážní deskou do zateplení


Kolín - Dalším rozšířením produktové řady do systému elektroinstalace, se kterou přichází kolínská firma KOPOS, je nová montážní deska do zateplení.

Představena bude také na mezinárodním veletrhu AMPER v Brně už příští týden. Všichni zájemci se na nový produkt mohou podívat na stánku KOPOS P4.03, kde jim potřebné informace o výrobku zodpoví produktový manager Jiří Němeček.

„Nazvali jsme ji MDZ XL a zvládne víc. Nejen, že se jedná o 4x větší plochu pro montáž elektrických zařízení na zateplenou fasádu, ale poskytuje i dostatečně velký prostor pro svorkování, a to díky integrované krabici. Tu lze samozřejmě zakrýt nosným víkem“, doplňuje k novému produktu. Součástí balení jsou kvalitní hmoždinky, šrouby a nosné víko.

Výrobek bude v prodeji v květnu letošního roku.

Z řady systémů do zateplení nabízíme také elektroinstalační krabice KEZ, montážní desku MDZ, vícenásobnou elektroinstalační krabici KEZ – 3 nebo také krabici s nastavitelnou hloubkou v různých variantách KUZ.

   

< zpět na seznam  https://www.facebook.com/kopos.kolin © 2018 KOPOS KOLÍN a.s., Jan Vrzáček

Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost - Podporujeme vaši budoucnost                                                          Evropský rok aktivního stárnutí a mezigenerační solidarita 2012