CZ cs
AM BE BY DK DO EE FR GE HR KZ LT LV HU DE NL PL RO RU SK GB US ES UA

KOPOS na veletrhu AMPER 2017 obstál na výbornou


Letošní ročník jubilejního mezinárodního veletrhu AMPER 2017 pořádaný v Brně má KOPOS zdárně za sebou. Nejdůležitější událostí letošního roku byla pro kolínskou firmu prezentace na největší elektrotechnické výstavě v České republice. Nepřehlédnutelný třetí největší stánek veletrhu ve firemní barvě červené působil na návštěvníky neotřele, moderně a dynamicky. Hlavním úkolem společnosti však bylo představení novinek pro rok 2017 doplněné o naše stálé produkty z oblasti elektroinstalačních krabic, lišt, trubek, kabelových nosných systému i systémů se zachováním funkčnosti při požáru. Dotazy na výrobky pak směřovaly na produktové managery, konstruktéry či obchodní zástupce. Velký zájem lidé projevili o zateplovací systémy, a to zejména o univerzální krabice KUZ. Na poli obchodních jednání se také velmi dařilo. Zástupci firmy přivítali nejen české obchodní partnery, ale i zahraniční klienty. Díky novým kontaktům pak můžeme podpořit více export a expandovat do dalších zemí světa. Velký zájem lidé projevili o reklamní předměty, katalogy a marketingové tiskové materiály o novinkách, firmě nebo přednáškách. Běžným návštěvníkům výstavy se věnovaly u recepčního pultu usměvavé referentky tuzemského a zahraničního obchodu.

     

Svou účastí podpořil veletrh i vedoucí tuzemského obchodu Jaroslav Hajný: „Opět se ukázalo, že patříme na trhu k velmi ceněným a uznávaným firmám v oboru. Nesmíme usnout na vavřínech, ale musíme neustále zlepšovat výrobní procesy i obchodní síť. Věřím, že díky novým kontaktům z veletrhu a prohloubením těch stávajících budeme ještě úspěšnější. Možnost srovnání konkurenčního prostředí v rámci veletrhu je velkou motivací do další práce, která je spojená s nápady, invencí a odvážností,“ doplňuje své postřehy z veletrhu Hajný.

     

Lákadlem k návštěvě kolínského stánku nebyl jen elektroinstalační materiál, ale bezesporu vystavovaný historický motocykl JAWA 175 Special z roku 1936, kterým jsme letošní účast na AMPERU oživili. Motocykl na stánku sehrál důležitou roli, protože jsme jej použili ve videoprezentaci společnosti. Ta se v určité hodiny spouštěla jako zvuková i obrazová doprovodná kulisa. Na letošním jubilejním 25. ročníku se prezentovalo 600 firem z 22 zemí.

     

Pokud jste zmeškali příležitost k návštěvě našeho stánku, najdete veškeré informace o výrobcích na webových stránkách firmy, popřípadě se můžete obrátit na obchodní zástupce či produktové managery.

< zpět na seznam  https://www.facebook.com/kopos.kolin © 2018 KOPOS KOLÍN a.s., Jan Vrzáček

Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost - Podporujeme vaši budoucnost                                                          Evropský rok aktivního stárnutí a mezigenerační solidarita 2012