CZ cs
AM BE BY DK DO EE FR GE HR KZ LT LV HU DE NL PL RO RU SK GB US ES UA

I letos bude KOPOS v rámci projektu ČKAIT vzdělávat


ČKAIT - Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě pořádá každoročně v rámci celoživotního vzdělávání desítky seminářů. Název vzdělávacího programu pro letošní rok se nazývá Elektroinstalace a požární bezpečnost v občanské a průmyslové výstavbě. Společnost KOPOS bude mít na přednáškách své lidi. První seminář se koná v dubnu v Ostravě, na kterém vystoupí produktový manager Václav Musílek. Ten na téma Systémy se zachování funkčnosti při požáru seznámí posluchače s novinkami a změnami pro letošní rok: „Představím novou normu ČSN 73 0895, která předepisuje požadavky na zkoušky a klasifikaci kabelových tras s funkční integritou, využívaných například ve veřejných budovách,“ dodává.

Dalším přednášejícím bude zástupce společnosti PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA s.r.o., který promluví na téma Chování kabelů v případě požáru a zkušební metody. O požárních systémech v elektroinstalaci vystoupí pracovník z firmy HILTI ČR spol. s.r.o. Odborným grantem semináře je Hasičský sbor České republiky, na kterém vždy přednese svůj příspěvek člen HZS ČR z daného kraje.

Přednáška je určena především pro projektanty, architekty, techniky ve stavitelství, pracovníky elektromontážních firem, ale i pro širokou veřejnost. Účast na semináři je hodnocena 1 kreditním bodem.

Zájemci se mohou hlásit na http://www.kopos.cz/cs/skoleni.

Semináře pro první pololetí roku 2017:
05.04. – 9.00 - OSTRAVA - Harmony Club Hotel, 28. října 170
16.04. – 9.00 – PRŮHONICE - Parkhotel Průhonice, Uhříněveská 12, Průhonice
24.05. – 9.00 – BRNO - Hotel AVANTI, Střední 61
07.06. – 9.00 – ČESKÉ BUDĚJOVICE - Clarion Congress Hotel, Pražská třída 14
21.06. – 9.00 – PLZEŇ - Parkhotel Plzeň, Borského parku 31

   

< zpět na seznam  https://www.facebook.com/kopos.kolin © 2018 KOPOS KOLÍN a.s., Jan Vrzáček

Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost - Podporujeme vaši budoucnost                                                          Evropský rok aktivního stárnutí a mezigenerační solidarita 2012