CZ cs
AM BE BY DK DO EE FR GE HR KZ LT LV HU DE NL PL RO RU SK GB US ES UA

Elektroinstalační krabice s funkční integritou KSK 100 PO10J


Elektroinstalační krabice pro jednofázové účely

Elektroinstalační krabice je vybavena keramickou svorkovnicí - 3 póly, se zachováním funkčnosti při požáru. Krabice se připevní k podkladovému materiálu pomocí požárně odolných kotev nebo šroubů do betonu, které jsou součástí balení. Na instalované kotvy se našroubují distační sloupky podložené podložkami. Na sloupky se následně nasadí nosná lišta s keramickými svorkovnicemi. Pomocí matic se nosná lišta upevní na nosné sloupky. Svorkovnice se na závěr připevní na nosnou lištu pomocí přiložených šroubů.
Pro snadné zavedení kabelů je krabice vybavena měkčenými vstupy zajišťujícími krytí IP 66. Celá krabice je vyrobena z bezhalogenového materiálu.

Součástí elektroinstalační krabice je veškeré příslušenství potřebné k její montáži (požárně odolné kotvy, šrouby, nosné sloupky, hrazda, svorkovnice).

Víčko se zajišťuje přiloženými nerezovými šrouby
Klasifikace požární odolnosti: P 90-R, E 90, PS 90

Rozměr: 101 x 101 x 62 mm
Materiál: bezhalogenový
Barva: oranžová
IP krytí: IP 66
Počet keramických svorkovnic (pólů): 3
Průřez vodičů: 1,5 - 10 mm2
< zpět na seznam


  https://www.facebook.com/kopos.kolin © 2018 KOPOS KOLÍN a.s., Jan Vrzáček

Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost - Podporujeme vaši budoucnost                                                          Evropský rok aktivního stárnutí a mezigenerační solidarita 2012