CZ cs
AM BE BY DK DO EE FR GE HR KZ LT LV HU DE NL PL RO RU SK GB US ES UA

AMPER 2017: výstaviště Brno, 21.-24.3.2017, číslo expozice: P 4.03


Stálým účastníkem veletrhu je již několik let mezi vystavovateli KOPOS KOLÍN a.s.. Na letošním jubilejním 25. ročníku Mezinárodního veletrhu AMPER 2017 který se koná 21.-24. března v Brně bude mít kolínská výrobní firma elektroinstalačního úložného materiálu své místo na stánku č. P 4.03.

Na více než 180 m2 mimo jiné ukáže novinky pro letošní rok. Budou to například univerzální krabice, splňující vysoké nároky zákazníků. Vstupní otvory vyrobené z pružného materiálu zajišťují snadnou montáž a především utěsnění vložených kabelů a trubek. Zabraňují proudění vzduchu elektroinstalací a jsou vhodné pro nízkoenergetické stavby.

„O naše produkty je stále velký zájem. Musíme předcházet konkurenci, a proto naše výrobky neustále vylepšujeme“ upřesňuje produktový manager Jiří Němeček.

KOPOS představí i další inovační produkt, a to bezhalogenovou dvouplášťovou korugovanou drenážní trubku pod označením DUODREN. Je určen pro sběr vody a odvodňování inženýrských a silničních staveb, kolejových těles, vodohospodářských staveb nebo sportovišť. „Vyrábí se ve čtyřech různých řadách perforace a v mnoha barevných variantách. Pro průměry 75, 90 a 110 mm se může dodávat ve formě 50 m svitku nebo 6 m tyče,“ popisuje produktový manager Ondřej Johannis.

Vystavovat budeme také novinky v systémech do zateplení a nový parapetní kanál určený pro rozvody většího množství silových i datových kabelů. Dvojitá stěna zaručuje vysokou mechanickou odolnost. Samozřejmostí je i veškeré příslušenství. Jsou to kryty a rohy nebo také nová přístrojová krabice KP 80 PK, která je nejen uzavřená, ale i spojovatelná s dalšími krabicemi. „Na rozdíl od stávající řady PK 110, 140 a 170X70, která zůstává zachována a stále se bude vyrábět, má nový parapetní kanál víko v jedné rovině s čelními stěnami - není zapadnuté. Tato nová řada bude mít víka vždy o šířce 80 mm a budou umístěna uprostřed čelní stěny.

„Vyšli jsme tak vstříc mnohým zákaznickým připomínkám a podnětům,“ dodává k novince produktový manager Martin Herman.

Pro odbornou veřejnost a zájemce chystá KOPOS v průběhu veletrhu několik seminářů. Na téma Systémy se zachováním funkčnosti při požáru povede přednášky produktový manager Václav Musílek.

22.3.2017, sál P4 A,B ve 14 - 15 hodin
24.3.2017, sál P3 v 10 - 11 hodin

Doprovodný program je připraven i pro návštěvníky stánku KOPOS KOLÍN a.s.. „AMPER je základní jednotkou soustavy SI a těch veličin je jen sedm. Pro nás je tedy výjimečný a velmi důležitý. Tvoří základ pro naše setkání se zákazníky a představení našich novinek. Je začátkem koposáckého roku“, shledává výhody veletrhu vedoucí marketingu Vlastimil Volejník.

   

< zpět na seznam  https://www.facebook.com/kopos.kolin © 2018 KOPOS KOLÍN a.s., Jan Vrzáček

Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost - Podporujeme vaši budoucnost                                                          Evropský rok aktivního stárnutí a mezigenerační solidarita 2012