CZ cs
AM BE BY DK DO EE FR GE HR KZ LT LV HU DE NL PL RO RU SK GB US ES UA

KOPOS KOLÍN a.s.: Kmochův Kolín pro všechny, jsme generálním partnerem festivalu


KOPOS  KOLÍN  a.s. sponzor volného vstupného festivalu Kmochův KolínVstupné na letošní 54. ročník festivalu dechové hudby Kmochův Kolín bude díky společnosti KOPOS KOLÍN a.s., zcela zdarma. Stalo se již tradicí, že se firma v rámci sponzoringu podílí na kulturních, společenských či sportovních akcích ve svém regionu. Naše podpora patří především neziskovým organizacím, jako jsou například Dětské centrum v Kolíně, Svaz tělesně postižených, občanské sdružení VOLNO, školy či sportovní kluby.

Několik let je také naše společnost dlouholetým sponzorem festivalu v Kolíně. Proto bylo rozhodnutí, podpořit Město Kolín, jasnou volbou. „Naším záměrem, proč jsme se rozhodli převzít náklady za vstupné, je umožnit návštěvu tohoto velkolepého hudebního svátku města Kolína s mezinárodní účastí každému a každý den festivalu. Chceme dlouhodobě podporovat výjimečnost a tradici tohoto festivalu dechové hudby v Kolíně. Odměnou pro nás bude, když spokojené publikum zaplní celé kolínské náměstí,“ upřesňuje k festivalu generální ředitel Josef Vavrouch.

Částka, kterou KOPOS zaplatí, je vypočítána jako 1,2 násobek loňských příjmů ze vstupného. Lístky zakoupené v předprodeji lidé mohli vrátit v pokladně Městského úřadu Kolín na Karlově náměstí. Na základě předložení dárkové vstupenky dostali peníze zpět.

Festivalová dramaturgie i pro tento ročník opět chystá zajímavý program. Slibuje změny i oživení. Ze stálic určitě nebudou chybět dechové orchestry města Kolína, kolínské mažoretky či zahraniční dechové orchestry z Chorvatska, Německa, Rakouska, Maďarska či Slovenska. Jako vždy doplněno o zajímavé hosty. Tentokrát v Kolíně vystoupí Hradišťan s Jiřím Pavlicou, Spirituál kvintet, Mňága a Žďorp, Jana Kirschner, Laura a její tygři nebo David Kraus.

54. ročník Kmochova Kolína proběhne ve dnech 9. – 11. června 2017 převážně v Kolíně a část programu také v Kutné Hoře. Všichni příznivci nejen dechové hudby jsou srdečně zváni.

Bližší informace o festivalu naleznete na www.kmochuvkolin.cz Případné dotazy Vám zodpoví pracovnice Městského úřadu Kolín Ing. Gabriela Malá, tel.: 603 253 025.

< zpět na seznam  https://www.facebook.com/kopos.kolin © 2018 KOPOS KOLÍN a.s., Jan Vrzáček

Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost - Podporujeme vaši budoucnost                                                          Evropský rok aktivního stárnutí a mezigenerační solidarita 2012